Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Nawałka w Lechu już oficjalnie

włącz .

Zarząd klubu i były selekcjoner w niedzielę związali się umową obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. Oprócz Nawałki w skład sztabu szkoleniowego weszło jeszcze pięć osób. Obejrzeli już oni boisko i pomieszczenia, z których korzysta pierwsza drużyna. W poniedziałek spotkają się z piłkarzami i przeprowadzą pierwszy trening.

Rozbudowany sztab szkoleniowy tworzą: Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny), a także Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).

Klub jeszcze nie poinformował, jaki będzie zakres kompetencji Adama Nawałki, które zadania związane z prowadzeniem pierwszej drużyny przejmie. Wiadomo tylko, że Tomasz Rząsa pozostaje dyrektorem sportowym. W poniedziałek o godzinie 15, wspólnie z nowym trenerem, spotka się on na konferencji prasowej z dziennikarzami.

Zdjęcie: lechpoznan.pl. fot. Lech Poznań