Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Prezentacja drużyny. Powiało optymizmem

włącz .

Oczekiwanie na sukces jest wielkie. – Kolejorz chcemy mistrzostwa – skandowali ludzie zebrami w Centrum Handlowym Poznania, uczestniczący w przedsezonowej prezentacji drużyny Kolejorza. Niektórych piłkarzy kibice widzieli pierwszy raz, bo to nowe nabytki. Najnowszy, czyli Nikola Vujadinović nie był jeszcze obecny. Brakowało też Pawła Tomczyka i tych młodych graczy, którzy prawdopodobnie lada chwila zmienią klub.

Deszczowe i zimne lato nie przeszkodziło w prezentacji nowego zespołu Kolejorza. Choć tego dnia pogoda akurat była ładna, tłum ludzi tym razem zgromadził się pod dachem, w Posnanii. Powiało optymizmem, bo wśród zawodników byli tacy, którzy w nowym sezonie niewątpliwie będą dużym wzmocnieniem Lecha. Pytany, czy Lech sięgnie w tym sezonie po tytuł, trener Nenad Bjelica dyplomatycznie odpowiadał, że drużyna mocno będzie o to walczyć, ale i tak optymizm wśród fanów jest większy niż w poprzednich sezonach.

Najpierw fanom Lecha zaprezentowały się tancerki z Kolejorz Girls, potem swoje umiejętności pokazali żonglerzy radzący sobie z piłkami w sposób niezwykły, wreszcie nastąpiło to, na co wszyscy zebrani czekali. Po schodach wprost na scenę zeszli członkowie sztabu szkoleniowego, potem poszczególne formacje zmienionej w dużym stopniu i bardzo licznej drużyny. Niektórzy zawodnicy odpowiadali na pytania, atmosfera był swobodna. Piłkarze i kibice uczestniczyli w quizie na temat wiedzy o trenerach. Na koniec członkowie drużyny stanęli oko w oko z kibicami rozdając setki autografów, pozując do wielkiej liczby zdjęć, opowiadając na pytania.