Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Gergo i jego buty

włącz .

Podczas treningów piłkarz Lecha, Gergo Lovrencsics wyróżnia się charakterystycznymi butami. Nie dość, że są kolorowe, to każdy inny. – Jest to model Adidas Yamamoto. Wyprodukowano takich tylko 2 tysiące. Tego modelu używają najwybitniejsi piłkarze świata, między innymi czołowi gracze Realu Madryt. Bardzo mi te buty odpowiadają, są wygodnie, doskonale się w nich czuję – mówi węgierski skrzydłowy.

W tak ciekawej parze butów pokazuje się tylko podczas treningów. Na mecze ubiera inną parę. – Mam co prawda kontrakt z firmą Adidas, ale podczas meczów muszę występować w obuwiu innego modelu. Yamamoto to seria limitowana, tylko dla wyróżnionych piłkarz. Nie było jednak przeszkód, by sobie takie buty kupić i używać ich przynajmniej podczas treningów, gdy umowy kontraktowe nie obowiązują – wyjaśnia Gergo Lovrencsics.

Przyglądając się dziś obuwiu piłkarzy podczas meczów widać wielką pstrokaciznę. Każdy zawodnik biega w butach innego koloru, a wszystkie te barwy biją w oczy i nijak się nie mają do kolorystyki strojów meczowych. Moda rozwija się jednak w sposób nieprzewidywalny, więc jest bardzo prawdopodobne, że niebawem do łask wrócą buty czarne, dziś uchodzące za zabytkowe.