Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Jubileusz nietpowy, ale życzenia gorące

włącz .

Dokładnie 98 lat temu zarejestrowany został klub sportowy Lutnia Dębiec, protoplasta dzisiejszego Lecha. Często zmieniał nazwy, przechodził zmiany organizacyjne, właścicielskie, ale zawsze budził emocje, garnęli się do niego ludzie. Nigdy się jednak nie zdarzyło, by urodziny świętował w takich okolicznościach, tak samotnie.

Lech – Legia tylko w telewizji

włącz .

Koronawirus sieje spustoszenie. W wielu dziedzinach życia straty będą niemałe. Wśród poszkodowanych jest Lech Poznań, który nie zarobi dwóch milionów zł na najważniejszym meczu w sezonie. Wielkie emocje ominą kibiców. Nie obejrzą na żywo meczu z Legią, którym żyją od dawna. Muszą liczyć, że uda się przeprowadzić transmisję telewizyjną. Dziennikarze też mają zakaz wstępu na stadion, z obawy przed epidemią odwołano nawet przedmeczową konferencję prasową.

Znów emocje, znów zwycięstwo Lecha

włącz .

Ciekawymi widowiskami raczy Kolejorz w tym roku kibiców. W meczu z Górnikiem Zabrze znów było co oglądać. Akcje zmieniały się, były chwile zwątpienia i błędy. Najważniejsze, że padały gole i Lech odniósł kolejne domowe zwycięstwo i że wreszcie przełamał się jedyny jego napastnik.

Wszyscy grają dla Lecha. Dla kogo zagra Lech?

włącz .

W przeszłości wielokrotnie zdarzało się, że wszystkie kluby miały jeden cel: stworzyć Lechowi szanse awansu w tabeli. Brakowało tylko najważniejszego – jego dobrej postawy. Nie korzystał z uprzejmości, albo raczej słabości innych. Teraz znów mamy taką sytuację. Wystarczy wygrać z Wisłą, by wylądować na pozycji wicelidera, wydawałoby się nieosiągalnej w tym sezonie.

Kolejorz znów błyśnie przy Bułgarskiej?

włącz .

Lech Poznań i Górnik Zabrze to ostatnio drużyny własnego boiska. We wtorek zmierza się między sobą. Lech ma to szczęście, że mecz odbędzie się w Poznaniu. Młoda drużyna Kolejorza jest jednak tak nieobliczalna, że nie może z góry zapisać sobie trzech punktów. To nie będzie łatwe spotkanie.