Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Lech znów na kolanach. Totalna bezradność

włącz .

Lech przegrał kolejny mecz, bo nie miał pomysłu na zdobycie gola, miał za to fatalną, łatwo dającą się ogrywać defensywę. Obie drużyny starały się grać ambitnie, często strzelały. Piłkarze Kolejorza mają więcej jakości, ale tylko teoretycznie, bo zespół nie istnieje. Najdroższa drużyna w historii klubu jest zadziwiająco bezradna.

Nowy sztab drużyny. Łukasz Trałka na czele

włącz .

Po meczu w Warszawie trener Lecha martwił się brakiem liderów w drużynie. Takich, co wezmą na boisku sprawy w swoje ręce, zmuszą kolegów do walki, będą świecić przykładem. Wydawałoby się, że kilkumiesięczne poszukiwania kapitana metodą prób i błędów nic nie dają. Ivan Djurdjević wybrał jednak wreszcie radę drużyny

Lech coraz słabszy. W Warszawie przegrał zasłużenie

włącz .

Jeszcze mecz się na dobre nie rozkręcił, a Lech już sprawiał wrażenie pogodzonego z losem – przestraszonego, niepewnego siebie, ociężałego. Kompletnie bez formy są piłkarze kluczowi, o dużym potencjale – Jevtić i Amaral. Pożytku nie było z nikogo oprócz Jóźwiaka. Drużyna na mecz z Legią pojechała po zwycięstwo, a nie oddała żadnego celnego strzału.

Panowie, odwagi!

włącz .

Piłkarze Lecha mają w piątek zrehabilitować się za porażkę w Warszawie. Zagrają na wyjeździe z Arką, czyli drużyną, która nie ma gwiazd w składzie, ale słynie z dobrego przygotowania fizycznego, bezkompromisowości. I odwagi. Zdaniem trenera Ivana Djurdjevicia, właśnie brak tej cechy u jego podopiecznych zadecydował o ostatniej przegranej.

Lech zdrowieje przed meczem z Legią

włącz .

Tylko kontuzjowany podczas treningu Vujadinović, Makuszewski, który wrócił ze zgrupowania reprezentacji z urazem mięśnia i ciągle rehabilitujący się Gumny nie mogą zagrać w niedzielnym meczu w Warszawie. Pozostali zawodnicy Lecha są do dyspozycji trenera. Ma on wreszcie komfort – jest z kogo wybierać, zwiększyła się rywalizacja w drużynie.