Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wielkie zbieranie kapsli Lech Pils trwa

włącz .

Podobnie jak na meczu z Zawiszą, na środowym spotkaniu Pucharu Polski przeciwko Wiśle na Inea Stadionie łatwo znajdziemy urny, do których można wrzucać kapsle Lech Pils. W sobotę udało się ich zebrać 5 tysięcy. Potrzeba 600 kg, by kibice Lecha otrzymali od Kompanii Piwowarskiej 25 tysięcy zł na oprawę meczową.

Akcję zbierania kapsli prowadzą kibice w Poznaniu i w wielkopolskich miastach. Wyznaczono 160 punktów, w których można je deponować przybliżając realizację umowy przez sponsora generalnego klubu. Kibice działający w fanklubach wzajemnie się mobilizują zdając sobie sprawę, że ta organizacja, która zbierze najwięcej kapsli, otrzyma dodatkowe 5 tysięcy zł na swoje działania.

Pieniądze na stadionowe oprawy to dla fanów Lecha sprawa nie do pogardzenia. Nie tylko dla tych, którzy je wymyślają, przygotowują i pokazują. To duża atrakcja dla tych, którzy oglądają efektowny pokaz. Nie przychodzą wtedy na stadion jedynie po to, by obserwować mecz, ale i by napawać się atmosferą, jaką potrafią stworzyć tylko kibice Lecha.