Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Trybuny puste ale wielkie emocje przed stadionem

włącz .

W niedzielne popołudnie przed INEA Stadionem atmosfera będzie nie mniej gorąca niż zawsze jest na trybunach, gdy wykorzystywane są zgodnie ze swym przeznaczeniem. W okolicach sklepu klubowego i punktu STS, czyli w miejscu, gdzie zbiegają się III i IVtrybuna, zbierze się kilka tysięcy fanów Kolejorza, by wspierać walczących kilkadziesiąt metrów dalej piłkarzy.

Kibice Lecha przyszliby na stadion nawet gdyby nie było możliwości śledzenia wydarzeń z boiska na telebimie, podobnie jak to się działo podczas pamiętnego meczu z Górnikiem Zabrze. Telebim nie jest im do szczęścia potrzebny. Jednak ustawienie go, co jest prezentem od firmy STS, sponsora Lecha, to atrakcja dodatkowa. – Chcemy pokazać wojewodzie, że nie udało mu się pozbawić kibiców Lecha przyjemności oglądania meczu przy ulicy Bułgarskiej – mówi Radosław Majchrzak ze Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznan.

Poznań znalazł się w zasięgu tropikalnych upałów. W związku z tym organizatorzy niedzielnego wydarzenia starali się o zainstalowanie za trybuną kurtyny wodnej. Leżało to w gestii miejskiej spółki Aquanet. Ochłoda przyda się dopingującym kibicom. Jeszcze w sobotę nie było wiadomo, czy uda się to załatwić. Trwały też uzgodnienia z WTK. Ekipa telewizyjna ustawi kamery za trybuną, pokaże dopingujących kibiców, piłkarze nie tylko będą ich doskonale słyszeć, ale i oglądać na umieszczonych pod dachem stadionu telebimach.