Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

KIBOLE NA ROWERACH

włącz .

W Jarosławcu kibice Lecha po kilku miesiącach przerwy wrócą na piłkarskie boiska. Tym samym rozpoczynają walkę o awans do ligi okręgowej. Po rundzie jesiennej Wiara Lecha zajmuje 3 miejsce w tabeli, ma tylko cztery punkty straty do lidera.

Co prawda w niższych ligach podział punktów nie obowiązuje, ale biorąc pod uwagę, że kibole zagrają mecze ze znajdującymi się wyżej w tabeli Concordią Murowaną Gośliną oraz KS Gniezno na swoim boisku daje im spory handicap. Jesienią niestety nie udało się pokonać tych zespołów - oba Wiara przegrała 2:1. 
 
Zwycięstwem natomiast zakończyło się spotkanie z Orkanem Jarosławiec. To co prawda ten silniejszy z dwóch Orkanów, które znajdują się w A-klasie, ale pierwszy mecz kibole wygrali 3:2. Drużyna z Jarosławca okazała się jedną z silniejszych, zajmuje czwarte miejsce w lidze.
 
Mecz z Orkanem będzie bardzo ważny, ponieważ strata punktów znacznie zmniejszy szanse na awans zespołu, a nikt nie ukrywa, że jest on celem dla drużyny. 
 
W Jarosławcu Lechitów wspierać będzie kilkudziesięcioosobowa kibolska grupa rowerowa, która jesienią pojawiła się na meczach m.in. w Kicinie oraz Murowanej Goślinie. Tym razem wycieczka rozpocznie się na parkingu przed sklepem Ikea na Franowie, skąd o 10:30 do Jarosławca wyruszy rowerowa grupa kibicowska.
 
Zwycięstwo w tym meczu może być wspaniałym dopełnieniem udanego weekendu. Oczywiście, jeśli dzień wcześniej w Warszawie drużyna Mariusza Rumaka sprawi nam radość i odniesie zwycięstwo na Łazienkowskiej. A o tym, że potrafi przekonaliśmy się dwa lata temu, kiedy to się udało.
 
Mateusz Szymandera