Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Program „Lechici” ma zwiększyć frekwencję

włącz .

Co trzeci kibic na meczu Lecha jest tu po raz pierwszy. Zdecydowana większość widzów to tacy, co są tu tylko raz, czasem dwa razy w sezonie. Klub chce to zmienić. Uruchamia program mający zwiększyć frekwencję na meczach, zachęcać ludzi do regularnego pojawiania się na stadionie. Nazywa się „Lechici”, klub określa go jako „najważniejszy projekt frekwencyjny w historii Lecha Poznań".

Program ten adresowany jest do wszystkich kibiców. Pozwala być jak najbliżej klubu, gwarantuje dostęp do niego, zapewnia przywileje, określa nagrody, na jakie mogą liczyć osoby chodzące na mecze, dokonujące zakupów w klubowym sklepie. Gromadzą w ten sposób punkty, które zamienią na nigdzie indziej nie dostępne nagrody, udział w ciekawych akcjach, zniżki w kupowaniu biletów i karnetów. Konieczne jest zarejestrowanie się, tylko wtedy można gromadzić punkty. Po zalogowaniu się na swoje konto widzi się swój dorobek punktowy, a także swoją rangę, jedną z pięciu, zależną od liczby meczów, na których się było.

Uczestnik programu już na początek może liczyć na zniżki przy zakupach, bezpłatne treningi w Lech Poznań Football Academy. Uzyskując wyższe rangi otrzymuje się nagrody coraz bardziej ekskluzywne, takie jak uczestnictwo w konferencji prasowej, oglądanie meczu z okolic ławki rezerwowych, udział w pomeczowej analizie z udziałem klubowego analityka, spacer pod dachem INEA Stadionu. Program ten ma być stale rozwijany, nagród i atrakcji będzie coraz więcej. Kto regularnie przychodzi na mecze będzie coraz bliżej klubu, otrzyma atrakcje nagrody, może kupić ekskluzywne artykuły dostępne tylko dla uczestników programu.