Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Bokserzy amatorzy wychodzą na ring. Warto spróbować!

włącz .

Dla kibiców jest to znakomita okazja, by nie ograniczać się do kibicowania, ale spróbować sił na ringu. 26 maja, a być może i następnego dnia, na terenie Targów odbędzie się Boxing Poznań Fight Show – impreza przeznaczona dla amatorów, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w sportowych zawodach.

– W ten sposób upowszechniamy boks wśród kibiców – mówi Rafał Hursowicz, organizator turnieju. – Zgłosić do nas może się każdy, kto chciałby spróbować sił w „prawdziwej” walce w ringu. Spodziewamy się uczestnictwa setek osób. Zależnie od tego, ilu chętnych się zgłosi, zawody odbywać się będę tylko w sobotę lub w sobotę i w niedzielę.

Uczestnicy podzieleni zostaną na osiem kategorii wagowych. Nie pokrywają się one z oficjalnymi. Walki będą się toczyć na dwóch ringach. Organizatorów wspiera firma Pitbull West Coast. Każdy uczestnik otrzyma od niej wyjątkową koszulkę, przygotowaną specjalnie na tę okazję. Zawiera logo nawiązujące do poznańskiego patriotyzmu, z wizerunkiem Poznańskich Koziołków. Impreza będzie towarzyszyć odbywającym się w tym czasie targom Fitexpo.