Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Urodzinowy nokaut

włącz .

Podczas Extra Gali Sportów Walki Poznań Fight Night w formule K1 Rules kat. 73 kg doskonale zaprezentował się reprezentant poznańskiego Our Team Jacek Rzepecki. Popularny Rzepa potrzebował dwudziestu czterech sekund na znokautowanie Rafał Siedleckiego z Barlinka.

- Siedlecki w ostatnim  pojedynku pokazał, że jest bardzo silny fizycznie i lubi atakować. Byliśmy na to przygotowani i Jacek w książkowy sposób zrealizował założenia taktyczne. Tym samym Rzepa sprawił sobie prezent na 26 urodziny, a wspaniałym kibicom podziękował za liczne przybycie i fantastyczny doping  – komentuje duet szkoleniowy Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.

- Byłem bardzo dobrze przygotowany do tego pojedynku. Poza tym mam za sobą kibiców którzy murem za mną stali i zdzierali gardła z całych sił, by nieść mnie do zwycięstwa. Dziękuje im za to, jak i wszystkim z klubu Our Team Poznań, którzy pracowali ze mną na ten sukces – dodał Jacek Rzepecki.

Przed kickbokserami z TS Our Team Poznań kolejna faza przygotowań do Mistrzostw Polski w kickboxingu low kick i  K1 Rules. Dlatego już 20 lutego między klubowe sparingi, na które poznański klub zaprasza. Szczegółowe informacje na https://pl-pl.facebook.com/ourteampoznan.