Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kickbokserzy Our Team Poznań z sukcesami

włącz .

17-letni Adrian FIGO Szymanowski (TS Our Team Poznań) udanie zadebiutował w gronie seniorów w kategorii średniej podczas turnieju Maximus Combat Leaque. W ringowych pojedynkach w formule low kick wygrał na punkty 3-0 z Szymonem Bondą (Kozak Team Leszno) oraz Oskarem Rokaszewicz (Legion Głogów). Z uwagi na drobny uraz finałowe starcie z Litwinem Kryzevickasem zmuszony był oddać walkowerem.

- Obie walki były dość ciężkie, ale od samego początku do końcowego gongu kontrolowałem to, co się dzieje w ringu. Dziękuje trenerom, narożnikowi i kibicom na czele z tatą i wujem bowiem czułem ogromne wsparcie, które poniosło mnie do zwycięstw – komentuje Mistrz Europy juniorów młodszych z roku 2015 Adrian Szymanowski.

Natomiast w gronie juniorów młodszych w K1 Rules w wadze lekkiej doskonale zaprezentował się 15 letni Mateusz Kupijaj, który triumfował nad Łukaszem Głuszykiem z Polonii Pasłęk.

- Kupijaj pierwotnie miał walczyć w wadze piórkowej i formule low Kick. Z uwagi na brak rywali zdecydował się rywalizować wagę wyżej i w K1 Rules. Mateusz pokazał charakter, posłał przeciwnika na deski, by ostatecznie zwyciężyć na punkty – komentują sekundujący Jakub Smoliński i Jacek Rzepecki.

Drugie miejsce w wadze koguciej wśród juniorów młodszych w formule low kick zajął Eryk Bręczewski, który w finałowym pojedynku uległ stosunkiem 1:2 Dawidowi Chmielewskiemu (Polonia Pasłęk).

- Start ten miał charakter kontrolny i wypadł pozytywnie. Takie turnieje są doskonałą metodą w przygotowaniach do Pucharów i Mistrzostw Polski. Cieszy fakt, że kolejne pokolenie naszych wychowanków osiąga sukcesy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Figo, który mimo 17 lat podjął się trudnego wyzwania rywalizacji wśród seniorów i po raz kolejny udowodnił, że w sposób harmonijny rozwija się jego kickbokserska kariera. Optymizmem napawa również postawa Kupijaja, który walczył wagę wyżej i nie dał szans oponentowi. Gratulujemy organizatorom udanego przedsięwzięcia, zaś naszym wojownikom dziękujemy za godne reprezentowanie barw klubowych – komentują trenerzy TS Our Team Poznań Łukasz i Jakub Smolińscy.