Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Szymanowski Mistrzem Europy juniorów w kickboxingu

włącz .

W hiszpańskim San Sebastian odbywają się Mistrzostwa Europy juniorów w kickboxingu najbardziej prestiżowej organizacji WAKO. Wśród juniorów młodszych doskonale zaprezentował się w formule low kick w wadze 71 kg 16-letni zawodnik poznańskiego Our Team – Adrian FIGO Szymanowski. Wychowanek Łukasza i Jakuba Smolińskich do stolicy wielkopolski wraca z złotym medalem. W finale jednoznacznie pokonał na punkty niebezpiecznego Rosjanina Grigorija Moroza.

Jest to pierwszy międzynarodowy sukces Szymanowskiego, który ma na koncie m.in. tytuły mistrza i wicemistrza Polski w kickboxingu kick light oraz full contact wśród kadetów i juniorów, zdobył także Puchar Polski w kickboxingu w gronie juniorów. Poznaniak jest także uczniem elitarnego liceum ogólnokształcącego nr VI im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Poznaniu.

– Jesteśmy dumni z naszego wychowanka, który kontynuuje sukcesy klubowych kolegów Bartosza „Przecinaka” Kowalskiego oraz Kamila „Tornado” Szłapki. Złoty medal Mistrzostw Europy to bezprecedensowy wynik, który dobrze wróży na przyszłość. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego wspaniałego wyniku, a w szczególności rodzicom Adriana, trenerom reprezentacji Polski Maciejowi Domińczakowi oraz Łukaszowi Rola, zaprzyjaźnionym klubom Palestra Warszawa, KKT Bałtyk Koszalin, Szczerek Team Kołobrzeg, Szamotuły Boxing Team oraz wszystkim sparingpartnerom z Michałem Pióro, Łukaszem Kapralem, Kamilem Koperskim, Kamilem Szłapką, Jackiem Rzepeckim, Mateuszem Nowaczykiem na czele. Dziękujemy też Ośrodkowi Wypoczynkowemu J&M w Mielenku na ul. Jantarowej 8, gdzie zawsze możemy w spokoju i dogodnych warunkach przygotowywać  się do rywalizacji – podsumowuje duet trenerski Łukasz i Jakub Smolińscy.

Dla zainteresowanych zajęciami w klubie mistrza Europy trwa nabór do wszystkich grup ćwiczebnych – szczegóły na www.our-team.pl oraz fan page https://www.facebook.com/ourteampoznan.