Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kickbokserzy Our Team trenowali w nowym obiekcie Palestry Warszawa

włącz .

Zawodnicy TS Our Team Poznań zostali zaproszeni na zajęcia do stolicy, do nowego obiektu jednego z najbardziej elitarnych klubów w stójce uderzanej - Palestra Warszawa, na ulicy Łopuszańskiej 38.

No images found.

Głównym trenerem w warszawskim klubie jest Łukasz Rola – selekcjoner kadry narodowej juniorów w K1 Rules. Najbardziej utytułowani wychowankowie klubu z stolicy to m.in. Wojciech Kosowski, Tomasz Kowalski , Paweł Gierzyński, Krzysztof Olszewski, Michał Bławdziewicz i wielu innych znakomitych zawodników.

Podczas zajęć prowadzonych przez trenerów Krzysztofa Lipowskiego i Pawła Gierzyńskiego poznaniacy doskonalili umiejętności pięściarskie. - Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć na treningu w znakomitym klubie. Podczas zajęć doskonaliliśmy głównie ciosy proste, pracę nóg i kontratak serią ciosów. W warszawskim klubie pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu i znakomitych szkoleniowców zdobywałem uprawnienia instruktora muay thai, dlatego zawsze z ogromnym sentymentem jadę do Palestry – podkreśla trener Our Team Poznań Łukasz Smoliński.

Również pozostali reprezentanci TS Our Team Poznań nie kryli zadowolenia z warszawskiego seminarium. - Świetny trening, wspaniałe doświadczenie. Trenerzy w naszym klubie potrafią współpracować z innymi sekcjami i dzięki temu oraz ciężkiej pracy zawodnicy Our Team Poznań tak dobrze walczą, a my, funkcjonariusze publiczni możemy skutecznie interweniować w naszej pracy – dodaje rekreacyjny zawodnik Our Team Poznań Krzysztof Majewski.

- Bardzo dziękujemy panu Łukaszowi Roli za zaproszenie, a prowadzącym zajęcia za trening, to była cenna lekcja. Gratulujemy również osiągniętych sukcesów i profesjonalnego obiektu z zapleczem - komentuje prezes TS Our Team Jakub Smoliński .

Tymczasem 1 maja TS Our Team Poznań zaprasza wszystkie kluby do obiektu Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia w Poznaniu na ul. Taborowej 1-4, gdzie odbędzie się otwarty trening walk o charakterze sparingów reżyserowanych.

Wszelkich informacji można uzyskać pod numerem telefonu 601822028 u trenera Łukasza Smolińskiego.

Udział w zajęciach zapowiedziały wielkopolskie drużyny m.in. podopieczni Radosława Radomskiego z Kickboxing Raszków.