Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wyzwanie na zawodowej gali w Warszawie

włącz .

Już tylko godziny pozostały do rozpoczęcia zawodowej gali DSF Kickboxing challenge – Warszawa Arena Ursynów. W ramach sportowego show zostanie rozegranych 11 kickbokserskich walk, w tym mecz Polska kontra reprezentacja Macedonii.

W jednym z pojedynków w formule PRO-AM K1 Rules kat. 67 kg zaprezentuje się przedstawiciel wielkopolskiej sceny sportów walki – Kamil TORNADO Szłapka. Przeciwnikiem reprezentanta TS Our Team Poznań będzie doświadczony Michał Benben z Gladiators Kickboxing Bełchatów.

- W pierwotnej wersji Tornado walczyć miał z Eliaszem Jankowskim - zawodowym Mistrzem Świata w kickboxingu low kick, wielokrotnym Mistrzem Polski. Niestety Eliasz doznał urazu i musiał zrezygnować z występu w Warszawie. Dyrektor Sportowy federacji DSF, pan Piotr Siegoczyński zaproponował rywala z wyższej kategorii wagowej, do 67 kg – Michała Benben. Postanowiliśmy podjąć się trudnego wyzwania i zawalczymy. Jesteśmy przekonani, że Tornado da z siebie wszystko i zdobędzie cenne doświadczenie w swojej karierze sportowej – komentują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy.

- Zdaję sobie sprawę, że zaprezentowanie się na tak prestiżowej gali wśród gwiazd kickboxingu to ogromna szansa dla mnie. Jestem pewien, że pokażemy z Michałem dobrą walkę, bo to bardzo dobry wojownik. Obaj jesteśmy po oficjalnej ceremonii ważenia i konferencji prasowej. Nie mogę się doczekać walki– dodaje zawodnik Our Team Poznań Kamil Szłapka.

Pojedynki na żywo transmitować będzie WWW.FIGHTIME.PL. Rozpoczęcie zawodów - 18.kwietnia 2015 roku, godzina 19.

Mecz POLSKA - MACEDONIA:
MAIN EVENT: Dorota Godzina vs Kristina Stojchevska
CO-MAIN EVENT: Kamil Ruta vs Miki Ivanovski
EXTRA FIGHT: Łukasz Wichowski vs Dimitar Gjorgjiev - Димитар Ѓорѓиев
TURNIEJ K-1 RULES W WADZE SUPERCIĘŻKIEJ:
Patryk Proszek vs Michał Bławdziewicz
Tomasz Klimiuk vs Wojciech Stawicki
Walki rankingowe PRO:
Maciej Grzegorzewski vs Maciek Garbaczewski
Kamil Jenel vs Wojciech Kosowski
Radek Paczuski vs Mateusz Rycerski
Walki rankingowe PRO-AM:
Kamil Szłapka vs Michał Benben
Jan Lodzik vs Michał Matrix KrólikDaniel Kolasiński vs Marcin Marciszewski