Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

I po sezonie…

włącz .

Ostatnim jego akcentem były wyścigi na Torze Poznań w ramach Volkswagen Castrol Cup oraz Wyścigowego Pucharu Polski. Zwycięzcą w tej pierwszej konkurencji został Mateusz Lisowski. Wygrał kwalifikacje i ruszył z pole position nie dając sobie odebrać zwycięstwa. Za nim finiszował Litwin Robertas Kupcikas przed Maciejem Steinhofem i Pawłem Krężelokiem. W końcowej klasyfikacji zwyciężył Lisowski przed Jakubem Litwinem i Janem Kisielem.

Wyścigi na Torze Poznań

włącz .

W pierwszy weekend października na Torze Poznań ścigać się będą kierowcy rywalizujący w pucharze Volkswagen Castrol Cup, Wyścigowym Pucharze Polski i Pucharze Maluch Trophy. To już ostatnie wyścigi w tym roku. Zapowiadają się bardzo atrakcyjnie.

Najpierw trening, potem wyścig

włącz .

W środę, 23 lipca na Torze Poznań odbędzie się trening wyścigowy. Wezmą w nim udział zawodnicy przygotowujący się do kolejnych zawodów, rozgrywanych 3 i 4 sierpnia. Trening jest otwarty dla kibiców, więc każdy może przyjść i zobaczyć wyścigowe samochody i załogi serwisujące.

Podczas treningu  na tor wyjadą zawodnicy Wyścigowego Pucharu Polski oraz KIA LOTOS RACE. Jazdy po torze odbywać się będą w godzinach od 14 do 18.