Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

MKS zagra u siebie

włącz .

Już jutro, w sali sportowej Gimnazjum nr 54 w Poznaniu odbęda się derby wielkoposlki. Do walki stanie MKS Poznań z Realem Astromal Leszno. Oba zespoły walczą o uniknięcie gry w barażach i utrzymanie się na zapleczu Superligi. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek obie drużyny mają na swoim koncie równo po 19 punktów.

Przed meczem trudno wskazać faworyta. Jeszcze kilka tygodni temu z pewnością wyżej notowana była drużyna z Leszna, jednak po ostatnich zwycięskich meczach poznaniaków szanse się wyrównały. Zespół dowodzony przez trenera Ryszarda Kmiecika od czterech lat występuje w pierwszej lidze i poprzednie sezony miał bardzo udane. Kierowana przez doświadczonych Macieja Wieruckiego i Krzysztofa Misiaczyka drużyna uchodzi za solidny, dobrze grający i bramkostrzelny team. Ten pierwszy od kilku spotkań leczy jednak kontuzję kolana i jego występ w sobotnich derbach stoi pod znakiem zapytania.

W pierwszym meczu obu drużyn leszczynianie zwyciężyli różnicą trzech bramek. Jak będzie w rewanżu? O tym przekonamy się w sobotę o godzinie 18.00.