Grunwald pokonał rezerwy Wisły

Płocczanie to potentat polskiego szczypiorniaka. Rezerwy tego klubu przyjechały do Poznania, by w hali przy ul. Newtona zmierzyć się z Grunwaldem. Spotkanie było ciekawe, nie brakowało twardej walki. Poznaniacy okazali się minimalnie lepsi.

Brawa dla AP Poznań! Znów zwycięstwo!

To był mecz sąsiadek w tabeli – AP i MTS Kwidzyń. Obie drużyny zafundowały kibicom prawdziwy dreszczowiec. Szczypiornistki z Pomorza początkowo prowadziły, ale pierwsza połowa zakończyła się remisem. Gra była wyrównana, cios za cios, jak w pojedynku bokserskim. Nie brakowało ostrych spięć, żółtych kartek, karnych minut, rzutów karnych.

Grunwald Poznań na piątym miejscu w tabeli

Poznańscy szczypiorniści pokonali MKS Grudziądz 39:34(19:15). Grali w składzie: Piechowiak 7, Gintowt 6, Fogler 5, Westwal 4, Martyński 3, Nieradko 3, Lubiewski 3, Baraniak 2, Wawrzyniak 2, Draszkiewicz 2, Harasymek 2, Nowicki, Franaszek, Pietrowski, Kulczyński. Mecz oglądało 200 widzów.

Grunwald wygrał z Warmią

Dużo radości sprawili swoim kibicom szczypiorniści WKS Grunwald Poznań pokonując zespół Warmii Olsztyn 24:21. Od początku było widać ogromną determinację całego zespołu, aby przerwać serię porażek, które przytrafiły się w ostatnich tygodniach. Sam wynik pokazuje , że kluczem do zwycięstwa była obrona i bardzo dobra postawa bramkarza Filipa Tarko.