Grunwald uległ Stali Gorzów

Pierwsze dziesięć minut spotkania było niezwykle zacięte. Drużyny toczyły twardą walkę o każdą piłkę. Do stanu 3:3 za każdym razem to Grunwald obejmował prowadzenie, a Stal wyrównywała. Potem to gorzowianie objęli prowadzenie i stopniowo je powiększali wykorzystując strzelecką niemoc rywala. Obraz gry do przerwy się nie zmienił i Wojskowi do szatni schodzili z pięciobramkową stratą.

Zwycięska passa WKS Grunwald Poznań trwa

Kolejny zwycięski mecz WKS Grunwald – z Polskim Cukrem Pomezanią Malbork 28-27. Drużyna gości to jeden z najsilniejszych zespołów w I lidze, naszpikowany doświadczonymi zawodnikami, silnymi fizycznie . Grunwald kolejny raz pokazał charakter , który cechuje nas od początku rozgrywek.

Minimalna porażka szczypiornistów Grunwaldu

Pierwszą okazję na zdobycie bramki w spotkaniu Grunwaldu z AZS UW Warszawa miał Robert Fogler ale skutecznie interweniował bramkarz gości. Warszawiacy odpowiedzieli błyskawiczną kontrą ale rzut był niecelny. Kolejna próba Wojskowych zatrzymała się na poprzeczce, a goście otworzyli wynik spotkania.

Pewne zwycięstwo szczypiornistek AP

Drużyna Amelii Chmielewskiej nie miała kłopotów z pokonaniem niżej  notowanych przeciwniczek z Łomży, którym sił na postraszenie poznanianek wystarczyło do 8 minuty spotkania. Potem nasze panie miały już pełną kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Wynik końcowy jest tym bardziej godny uwagi, że pani trener dysponowała okrojonym składem.