Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Pożegnalne zwycięstwo trenera Bekasa

włącz .

Tomasz Bekas nie jest już trenerem Warty. W sobotę poprowadził w Ogródku drużynę do zwycięstwa nad Błękitnymi Stargard, co oglądała garstka najwierniejszych sympatyków Zielonych. Jak informuje klub, rozstanie nastąpiło na zasadzie porozumienia stron. Trenował Wartę od ponad dwóch lat, czyli od spadku z II ligi. Za drugim razem udało mu się wywalczyć awans, ale drużyna spisywała się słabo.

No images found.

Wydawało się, że Błękitni to zbyt mocny przeciwnik dla Zielonych, była jednak niespodzianka. Od samego początku grali bardzo dobrze, atakowali z rozmachem. Szkoda, że nie oglądaliśmy tego wcześniej. Widać piłkarze zamierzali godnie pożegnać odchodzącego trenera. Wśród kibiców pojawiły się spekulacje, że następcą Bekasa zostanie Petr Nemec. Czech obserwował mecz, czynił notatki. Gole dla Zielonych zdobyli: Kiełb (7) i Szynka (20). Dla drużyny ze Stargardu – Więcek.

Skład Warty: Tomasz Laskowski – Franciszek Siwek, Alain Ngamayama, Tomasz Dejewski, Nikodem Fiedosewicz, Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Krzysztof Biegański (67 Dominik Chromiński), Adrian Szynka (72 Michał Cywiński), Jakub Kiełb, Łukasz Spławski (85 Jan Paczyński).