Porażka Warty z Termaliką

To było pożegnanie rundy jesiennej. Warta Poznań gościła w Ogródku Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, spadkowicza z ekstraklasy. Przegrała 1:2. Bramkę dla Zielonych zdobył tuż po przerwie Onsorge. W 67 minucie, w kilkadziesiąt sekund goście zadali im dwa szybkie ciosy po strzałach Gergela i wypożyczonego z Lecha Skórasia.

Turniej młodych piłkarek

Na bocznym boisku stadionu przy ulicy Bułgarskiej odbył się turniej ligi orliczek, najmłodszych adeptek futbolu, urodzonych w 2008 i 2009 roku. Imprezę zorganizował Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Piłkarki Polonii wciąż przegrywają

Fatalna seria przedłuża się. To już siódme spotkanie bez zwycięstwa. Zawodniczki z ulicy Harcerskiej awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale do tej pory nie udało im się zdobyć choćby punktu i opuścić ostatniego miejsca w tabeli. Jedyna pociecha jest taka, że chociaż nie notują ostatnio pogromów. Z UKS SMS Łódź przegrały „tylko” 0:2.

Tomasz Wichniarek dyrektorem w Warcie

Od 2000 roku pracował w Lechu, gdzie był asystentem trenera, szkolił młodzież. Potem wiązał się z innymi klubami, by wrócić na Bułgarską i objąć funkcję szefa działu skautingu. Niedawno odszedł z Lecha. Teraz jest dyrektorem zarządzającym w Warcie.

Własne boisko Warcie nie pomogło

Zieloni znów mogli zagrać na własnym stadionie. Niestety, nie pozwoliło to przerwać długiej serii meczów bez zwycięstwa. Warta nie miała szans w starciu z liderem tabeli I ligi, Rakowem Częstochowa. Początek był nawet niezły. Potem nastąpiła strata dwóch goli. Odrobienie strat było niemożliwe, po dwóch czerwonych kartkach i grze w dziewiątkę.