MUKS gromi

Akademiczki z Gorzowa to rezerwy drużyny występującej w Basket Liga Kobiet. Miały dobry początek, jako pierwsze zdobyły  punkty. Kolejne minuty to całkowita dominacja poznanianek, które rozjechały rywalki 89:33.

Poznanianki już do przerwy miały wysoką przewagę, a w trzeciej kwarcie nastąpiła deklasacja akademiczek z Gorzowa. Szkoda, że w ostatniej kwarcie popełniły kilka prostych błędów, miały niepotrzebne straty i wykonały kilka nieprzygotowanych rzutów. Gdyby nie to, przekroczyłyby 100 punktów.

Trener Brodziński dał pograć wszystkim swym zawodniczkom w tym meczu. Co ważne, wszystkie one punktowały.  Magdalena Kowalewska z MUKS oraz Gabriela  Lebiecka z AZSu uznano zawodniczkami meczu.

MUKS Poznań - AZS III Gorzów Wlkp 89:33 (20:8, 26:9, 23:4, 20:12).
MUKS : Kowalewska 13, Błaszczak 11, Hantys 10, Papiernik 9, Potraca 8, Woźniak 7, Zięmborska 6, Pilichowska 6, Łakoma 6, Giżyńska 5, Ratajczak 4, Masłowska 4. Trener Maciej Brodziński
Gorzów : Kobylińska 9, Lebiecka 6, Ryzińska 6, Kuczyńska 5, Harasimowicz 3, Michniewicz 2, Dudek 2, Si.erocińska, Wierzbicka, Kurkowiak. Trener Janusz Kopaczewski.