Młode koszykarki MUKS-u w finale

MUKS był gospodarzem półfinałowej grupy Mistrzostw Polski U22. Wygrał wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansował do finału, gdzie zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec i AZS Uniwersytetem Warszawskim. Awans wywalczyła też Szkoła Gortata Politechnika Gdańska.

Stówa MUKS-u w Pucharze Polski

MUKS Poznań jest organizatorem półfinałów Mistrzostw Polski kobiet U22, grupa 2, w której grają też Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Tę ostatnią drużynę pokonał 100:68 (31:11, 28:16, 19:16, 22:25).

Wisła zbyt mocna dla akademiczek

Koszykarki Enea AZS Poznań przegrały na własnym parkiecie z krakowską Wisłą 59:66, co nie jest niespodzianką. Jednak początek meczu zdecydowanie należał do poznanianek, które po czterech minutach prowadziły 9:2. I na tyle było je tego dnia stać. Potem stanęły w miejscu, więc nie tylko straciły przewagę, ale i do przerwy przegrywały 27:36.

Wysoka porażka Enei AZS ze Ślęzą

Trudne chwile poznańskich koszykarek. Wyniki w lidze są kiepskie, na to nałożyły się problemy z trenerem, który kilkanaście godzin przed spotkaniem ze Ślęzą stracił pracę. Drużynę jako pierwszy trener znów prowadził Marek Lebiedziński. Poniosła ona porażk 41:72.