Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Walka o byt w męskiej lidze hokeja na trawie

włącz .

Ważne mecze, zwłaszcza dla drużyn walczących o utrzymanie w ekstraklasie hokeja na trawie mężczyzn, odbędą się w najbliższy weekend. Głównie dla outsidera – Warty Poznań (3 zdobyte punkty), przedostatniej w tabeli – Polonii Środa Wielkopolska (6 pkt.) i trzeciej od końca Siemianowiczanki (8 pkt.). Także LKS Gąsawa, goniący czołowy kwartet, który w play off będzie walczył o medale, czeka decydująca konfrontacja z czwartym AZS AWF Poznań i liderem Grunwaldem Poznań. Już w piątek, 17 bm. Start 1954 Gniezno będzie gospodarzem w Toruniu z obrońcą tytułu  - miejscowym Pomorzaninem. Powód? Remont stadionu OSiR w Gnieźnie.

Piątek. Godz. 19.00 Start 1954 – Pomorzanin. Sobota godz. 15.00 AZS Politechnika Poznańska – LKS Rogowo, 17.00 AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa, 19.00 Warta – Polonia. Niedziela. Godz. 12.00 Warta – Start i Rogowo – Pomorzanin, 14.00 AZS PP – Siemianowiczanka, Gąsawa – Grunwald i Polonia – AZS AWF.

Cztery mecze odbędą się w lidze hokeja na trawie kobiet. W sobotę o godz. 10.00 LKS Rogowo zmierzy się w Gąsawie z obrończyniami tytułu - AZS Politechniką Poznańską, a o godz. 11.00 Dwójka Nysa w Siemianowicach podejmować będzie liderki Start Brzeziny.

W niedzielę spotkania: godz. 15.00 Start – Rogowo, godz. 16.00 AZS PP – Dwójka.

(AK)