Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Łukasz Trałka nie zdążył

włącz .

Piłkarz, który miał być pewnym kandydatem do gry na pozycji defensywnego pomocnika w meczu przeciwko Pogoni, nie zagra. Nie uporał się z urazem mięśnia, jakiego doznał w meczu w Gdańsku. Wyleczył się za to Karol Linetty, do dyspozycji tymczasowego trenera jest też Szymon Drewniak. Młody piłkarz wrócił z wypożyczenia do Górnika Zabrze i w osiemnastce na mecz zastąpił Dariusza Formellę.

Łukasz Trałka odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas czwartkowej, przedmeczowej konferencji prasowej. Wiadomo było, że ma stłuczony mięsień, w środę nie trenował z drużyną, ale jego powrót do pełnej dyspozycji wydawał się pewny. Krzysztof Chrobak zapowiedział, że w okresie przed przyjściem trenera docelowego nie przeprowadzi rewolucji w składzie, nie zmieni też taktyki. Zamierza tylko oddziaływać na mentalną sferę drużyny.

Skład na mecz z Pogonią zostanie wybrany z następującej osiemnastki piłkarzy: Maciej Gostomski, Krzysztof Kotorowski, Tomasz Kędziora, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Maciej Wilusz, Luis Henriquez, Barry Douglas, Paulus Arajuuri, Darko Jevtić, Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics, Karol Linetty, Szymon Pawłowski, Szymon Drewniak, Vojo Ubiparip, Dawid Kownacki, Łukasz Teodorczyk.