Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Puchar Wielkopolski w rugby

włącz .

Już w niedzielę, 25 maja na obiektach spółki Jarocin Sport będziemy mieli okazję oglądać zmagania młodych rugbistów. Do Jarocina przyjadą drużyny z całej Polski, by walczyć o Puchar Wielkopolski w Rugby.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach: miniżak, żak oraz młodzik. Ci ostatni wystąpią w 7-osobowych składach. Wszystko po to, by sprawdzić swoje siły przed zbliżającymi się Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, które odbędą się 1 czerwca w Sosnowcu. Dla najmłodszych rugbistów w wieku 10 i 11 lat, którzy swój talent szlifują w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Rugby, będzie to świetna okazja, by niedzielny czas spędzić podczas gry w rugby. Jest to także wielka szansa dla jarocińskich miniżaków i żaków, którzy swoja przygodę z rugby zaczęli w 2013 roku w ramach akcji „Rugby Tag w Szkołach”. Barwy Sparty Jarocin reprezentować będą także jarocińscy młodzicy.

Podczas imprezy, która jest wspófinansowana z Samorządu Województwa Wielkopolskiego nie zabraknie także atrakcji dla wszystkich kibiców „jajowatej piłki”. Pogoda zapowiada się słoneczna, więc zapraszamy całe rodziny do wspólnego kibicowania. Czekamy na Was w niedzielę 25 maja od godziny 10.00 na obiektach spółki Jarocin Sport. Cieszmy się wspólnie ze zmagań młodych rugbistów!