Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Sztab szkoleniowy Lecha skompletowany

włącz .

Trenerem bramkarzy Kolejorza będzie Michał Chamera. Dyrektor sportowy klubu, Tomasz Rząsa twierdzi, że będzie on miał dobry kontakt z trójką młodych bramkarzy. Ma 37 lat. Nie był wybitnym zawodnikiem, choć ma doświadczenie z ekstraklasy. Pochodzi z Gdyni. Karierę zaczynał i kończył w Bałtyku. Najlepszym jego klubem była Arka.

Pełnił funkcję koordynatora szkolenia bramkarzy w młodzieżowych grupach i rezerwach Arki. Przez trzy lata pracował w Katarze. Po powrocie szkolił bramkarzy w Bytovii Bytów. – Jest młodym trenerem, ale z dużym doświadczeniem. Posiada licencję UEFA Goalkeeper, czyli najwyższe wykształcenie w jego obszarze pracy. Cały czas się dokształca i aktualnie jest w trakcie obrony doktoratu na gdańskiej AWFiS – mówi dyrektor sportowy Kolejorza, Tomasz Rząsa.

Wcześniej do sztabu szkoleniowego Lecha dołączył Łukasz Becella, jako asystent Dariusz Żurawia i analityk. Asystentami będą też Dariusz Skrzypczak i Karol Bartkowiak. Za przygotowanie fizyczne i motoryczne ma odpowiadać Karol Kikut, przy współpracy z Andrzejem Kasprzakiem.