Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Dopiewskie Igrzyska Przedszkolaków

włącz .

Ósma edycja Dopiewskich Igrzysk Przedszkolaków odbędzie się 18-19 października. W „Zeuskach 17” rywalizować będą pięciolatki z wszystkich publicznych przedszkoli gminy Dopiewo. Impreza organizowana jest zgodnie z ceremoniałem olimpijskim. Rozpocznie się odśpiewaniem hymnu, złożeniem przysięgi, zapaleniem znicza olimpijskiego.

Na tegoroczną edycję napisany został nowy hymn, którego słów nauczą się wszystkie dzieci.  Organizatorzy przewidują niespodziankę – gościa specjalnego, który nowy hymn odśpiewa wspólnie z uczestnikami. Dopiewski GOSiR zaprasza przedszkolaków do wzięcia udziału w igrzyskach, a dorosłych do kibicowania młodym sportowcom.

 

Cross Duathlon po raz drugi!

Już 28 października odbędzie się wyczekiwana II edycja Cross Duathlonu Żarnowiec. Ramię w ramię na starcie staną spragnieni przygód i sportowej rywalizacji biegacze i rowerzyści. Jak zawsze, GOSiR Dopiewo postara się spełnić wszystkie oczekiwania uczestników. Dystanse ulegną modyfikacji. Pierwsza część biegowa wyniesie ok. 2-3 km, część rowerowa ok. 12-15 km, natomiast druga część biegowa ok. 4-5 km.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie www.duathlonzarnowiec.pl oraz na facebook-owym profilu.