Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Nowy sponsor na trzy lata. I nowe koszulki

włącz .

Ważny dzień dla Lecha Poznań. Nastąpiło podpisanie umowy z Grupą Kapitałową Aforti. Firma zajmująca się działalnością finansową została sponsorem strategicznym Kolejorza na trzy lata. Kwota, jaką klub na tej współpracy zyska, jest tajemnicą handlową, ale media informują o pięciu milionach zł rocznie.

Nazwa Aforti znajdowała się do tej pory na spodenkach piłkarzy Lecha. Firma była sponsorem Premium. Jak podkreślił Karol Klimczak, prezes Lecha, współpraca tak dobrze się układała, że zostaje właśnie rozszerzona. Klaudiusz Sytek, prezes Aforti zapewnił, że jako Wielkopolanin fanatycznie kibicuje Lechowi. Cieszy się, że jego firma, stale rozwijająca się, powołująca kolejne spółki, obsługująca kilkanaście tysięcy podmiotów, zyskuje na rozpoznawalności. Zamierza współpracować z kibicami Lecha.

Karol Klimczak zauważył, że dobra atmosfera wokół polskiego futbolu sprzyja rozwojowi klubu. Dysponuje on coraz większymi pieniędzmi. Przewiduje, że obecna sponsorska umowa zostanie przedłużona, dostosowana do zmieniających się warunków. Piłkarze Kolejorza zaprezentowali stroje, w jakich będą występować w najbliższym sezonie.