Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Lech Conference za nami. Teraz turniej

włącz .

To była dziesiąta konferencja poświęcona szkoleniu młodych piłkarzy. Uczestniczyło 750 osób. Prelegenci mówili o taktyce – o pressingu i fazie przejściowej, grze jeden na jeden, o metodach treningowych, systemach wychowania, identyfikacji talentu. Na koniec odbył się panel dyskusyjny.

Pechowy Robert

włącz .

Gdyby nie przypadłości zdrowotne, od dawna grałby w innej lidze robiąc karierę, którą wszyscy temu utalentowanemu piłkarzowi wróżą. Ciągle jest w Lechu. I zostanie tu co najmniej pół roku. Niestety, nie grając, ale przechodząc rehabilitację po czekającym go zabiegu. W kadrze Kolejorza nie ma teraz ani jednego typowego prawego obrońcy.

Jaki będzie Lech bez Kamila Jóźwiaka?

włącz .

Piłkarz, który nie tak dawno wchodził do drużyny Lecha jako junior, dziś jest jej liderem, głównym ofensywnym atutem w piątkowym starciu przeciwko mistrzowi Polski. Zimą może już go w Poznaniu nie być. O transferach marzą też inni wychowankowie. I tyle pozostanie z budowy młodej drużyny. Klub zarobi. Kibice pozostaną z marzeniami o sukcesach.

Przy Bułgarskiej powiało grozą. Urazy czołowych graczy

włącz .

Trudno sobie wyobrazić obecnego Lecha bez Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego. To bardzo ważni gracze, w dodatku klub pokłada w nich wielkie nadzieje, liczy na transferowe miliony. W piątek przy Bułgarskiej powiało grozą, gdy obaj przedwcześnie opuszczali boisko, a szczególnie cierpiał „Józiu”. Na szczęście nie jest z nim źle.

Lech spróbuje sprostać mistrzowi Polski

włącz .

Kilka lat temu przed meczem z Piastem Lech mógł sobie z góry dopisywać punkty. Wygrywał zawsze, z reguły wysoko, u siebie i na wyjeździe. Dziś słabszy organizacyjnie Piast ma dużo lepszą, mądrze budowaną drużynę, jest mistrzem Polski. Natomiast z chaotycznie zarządzanym Lechem jest coraz gorzej. W piątek przy Bułgarskiej to goście będą faworytem.