Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Bezbramkowy sparing Lecha

włącz .

Dwie różne drużyny wystawił trener Dariusz Żuraw w meczu kontrolnym przeciwko wiceliderowi ligi rumuńskiej. W pierwszej połowie zagrali najlepsi piłkarze, jacy jeszcze pozostali w klubie. Mieli zdecydowaną przewagę. Druga połowa była wyrównana, ale młodzież nie zawiodła, miała nawet okazje bramkowe.

Kapitan Lecha, gwiazda ekstraklasy odchodzi

włącz .

Darko Jevtić nie jest już piłkarzem Kolejorza. Po sześciu latach zdecydował się na odejście, a klub wyraził na to zgodę pół roku przed wygaśnięciem kontraktu. Związał się z rosyjskim Rubinem Kazań, który musi Lechowi za ten transfer zapłacić, zapewniając mu fundusze na uzupełnienie składu.

Czy Lechowi wyrośnie konkurencja?

włącz .

Nic nie jest dane na zawsze. Właściciele Lecha wyobrażali sobie, że niezależnie od tego, co z tym klubem zrobią, do czego się nim posłużą, kibice będą stać za nim murem. Otóż nie będą. Ludzie kochają Kolejorza, ale mają dość tego, co się z nim dzieje. Każdą legendę można zniszczyć. Sprawić, by poznaniacy coraz łaskawiej spoglądali na ubogiego krewnego Lecha – Wartę.

Polacy zdegradowani w ME w hokeju halowym

włącz .

Polacy, trzykrotni wicemistrzowie świata (2003, 2007 i 2011) oraz dwukrotni wicemistrzowie Europy (1999, 2006) w halowej odmianie hokeja na trawie zostali po raz pierwszy zdegradowani do II dywizji kontynentalnej w turnieju ME w Berlinie (17 – 19 stycznia 2020). Wygrali tylko pierwszy mecz w tej imprezie z również zdegradowaną z ostatniej, ósmej pozycji Ukrainą 5:4. W grupie A pokonała ich jeszcze w piątek bronią tytułu Austria 5:3.

Wygrany sparing Zielonych

włącz .

W Swarzędzu, na bocznym boisku Unii gospodarze, czyli lider IV ligi zmierzyli się z Wartą Poznań, czyli liderem I ligi. Różnica klas była widoczna nie tylko w wyniku. Zieloni wygrali 3:0 (2:0) po golach Janickiego (29 i 43 min.) oraz Boczka (78).