Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Czas dla wirusa

włącz .

Nie ma kibica Lecha, czy jakiejkolwiek innej drużyny, który nie zadawałby sobie pytania o termin powrotu piłkarzy na boiska, a kibiców na stadiony. Nie ma też niestety nikogo, kto udzieliłby wiarygodniej odpowiedzi. Nikt dziś nie wie, czy tygodnie nie zamienią się w miesiące.

Mecz z Legią odwołany. Kolejne też

włącz .

Sytuacja zmienia się już nie z dnia na dzień, ale z godziny na godzinę. Jeszcze kilka dni temu Lech zachęcał do nabywania biletów na mecz z Legią. Potem premier nakazał odwołać wszelkie imprezy, lecz Ekstraklasa SA ogłosiła kontynuowanie rozgrywek, ale bez publiczności. Teraz jest nowa decyzja: odwołanie meczów do końca marca.

Puchar Davisa – Polska pokonała Hongkong 4:0

włącz .

Polscy tenisiści pokonali drużynę Hongkongu 4:0 w spotkaniu o Puchar Davisa w Kalisz Arenie. Decydujący o zwycięstwie punkt zdobyli w sobotnim deblu Szymon Walków i Jan Zieliński, a wynik ustalił 16-letni Maks Kaśnikowski. Wszyscy debiutowali w reprezentacji Imprezę rozegrano bez udziału publiczności.

Dobry mecz Lecha z Wisłą, ale tylko remis

włącz .

Lech pokazał w Krakowie wszystkie swoje zalety i wszystkie słabości. Atakował, prowadził otwartą grę, był lepszy, miał wiele okazji bramkowych. Wywiózł tylko remis 1:1, bo wciąż jest dramatycznie nieskuteczny, nie potrafi wygrywć na wyjazadach. Bramkę stracił na samym początku, po błędach w obronie. Oddał 20 strzałów, ale tylko cztery celne.

Lechowa młodzież błyśnie w Krakowie?

włącz .

Wiedząc, jak ostatnio grają Wisła Kraków i Lech możemy spodziewać się otwartego, widowiskowego meczu i kilku bramek. Wytypowanie zwycięzcy łatwe nie jest. Trener Dariusz Żuraw twierdzi, że zwyciężanie krakowian, mających świetną passę, nie może trwać wiecznie. Lech ma zamiar przerwać serię wiosennych sukcesów Wisły.