Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Skandaliczna gra Lecha. Co Nawałka zrobił z tą drużyną?!

włącz .

Lech grał dobrze jesienią, gdy Adam Nawałka nie wprowadzał swej myśli taktycznej, nie zadbał o przygotowanie fizyczne. Podczas zgrupowania w Turcji wszystko się zmieniło. Nowy trener i armia jego współpracowników zdemolowali drużynę. Jest bezradna. Brakuje jej szybkości, jakiegokolwiek pomysłu na grę. W Gliwicach, gdzie Lech zwykle wygrywał, poniósł historyczną klęskę.

Bez Gumnego przeciwko Zagłębiu

włącz .

Jeden z najcenniejszych zawodników polskiej ekstraklasy, Robert Gumny, nie znalazł się w meczowej osiemnastce na spotkanie przeciwko Zagłębiu Lubin. Uraz stawu skokowego nie został widać wyleczony do końca, sztab szkoleniowy wolał nie ryzykować. W składzie nie znalazł się też Tomasz Cywka, prawdopodobnie z tych samych powodów.

Strzelanina Pomorzanina w MP w hokeju halowym

włącz .

Aż 25:0 wygrał Pomorzanin Toruń z MKS Środa Wielkopolska. 7 bramek, najwięcej w weekendowej kolejce spotkań MP w hokeju halowym strzelił Krystian Makowski. W sumie ma ich na koncie 36 i zdecydowanie przewodzi stawce snajperów.

Juliusz Letniowski: Będę uderzać z dystansu

włącz .

Zimą Lech pozyskał dwóch nowych piłkarzy. To Rosjanin, a właściwie Tatar Timur Żamaletdinow i Juliusz Letniowski, wcześniej grający w pierwszoligowej Bytovii. Ten drugi przepracował z Lechem cały okres przygotowawczy i zaprezentował się jako jeden z nielicznych zawodników, którego gra w sparingach nie budziła krytyki.

Szachtar ośmieszył słabiutkiego Lecha

włącz .

Co za szczęście, że do pierwszego ligowego meczu pozostał cały tydzień. Lech ma jeszcze trochę czasu, by nauczyć się gry w piłkę nożną. To, co pokazał w rozgrywanych w Turcji sparingach, napawa głębokim smutkiem. Albo nasi piłkarze są śmiertelnie zmęczeni, albo stracili to wszystko, co pokazywali pod koniec roku. Ostatni mecz kontrolny, przeciwko Szachtarowi, gładko przegrali 0:3.