Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Będzie nowa trawa przy Bułgarskiej

włącz .

Zimą na stadionie Lecha zostanie wymieniona murawa. To już pewne. Czy zapanują mrozy, czy przedłuży się jesień, zabieg ten przeprowadzić trzeba, bo obecne boisko do gry się nie nadaje, jest też groźne dla zdrowia piłkarzy. Ostatnio mówi się, że warto iść w ślady Gdańska i zafundować sobie murawę hybrydową, dużo droższą, z elementami ze sztucznego tworzywa. Na to się nie zanosi.

Zwycięstwo młodych polskich piłkarzyy

włącz .

Po bezbramkowym meczy reprezentacji Polski z Irlandią Północną, rozegranym w wildeckim Ogródku, przyszła pora na rewanż, tym razem w Swarzędzu. Cieszył się trochę większym zainteresowaniem, mimo przeraźliwego zimna zjawiło się ok. 800 widzów. Polacy zwyciężyli 4:0, a spotkanie było ciekawsze i lepsze.

Nawałka w Lechu od poniedziałku

włącz .

Być może jest to ostatnia nieoficjalna informacja w sprawie pracy Adama Nawałki w Lechu Poznań. Według niej były selekcjoner ma rozpocząć przygodę z Kolejorzem już w poniedziałek. Umowa opiewałaby na 2,5 roku, czyli do końca sezonu 2020/2021.

Remis juniorów w Ogródku

włącz .

Polska reprezentacja piłkarska do lat 16, prowadzona przez Marcina Dornę, zmierzyła się z Irlandią Północną uzyskując wynik bezbramkowy. Mecz odbył się w Wileckim Ogródku. Uczestniczyło w nim dwóch piłkarzy Lecha: bramkarz Krzysztof Bąkowski i obrońca Jerzy Tomal. Mecz nie był porywający, ale i tak zainteresował obecną na widowni młodzież, a przede wszystkim skautów.

Ivan Djurdjević poza Lechem

włącz .

Lech Poznań pokazuje Polsce brzydką twarz. Najbrzydszą zobaczył Ivan Djurdjević, dla którego to nie jest zwykły klub, lecz coś znacznie ważniejszego. Właśnie prysły jego marzenia o związaniu się z Kolejorzem na długo. Pozostało wielkie rozczarowanie i niesmak po czymś, czego nie mógł się spodziewać w najczarniejszych snach.